• Kvě2016

  Sleva pro návštěvníky festivalu

  14. května 2016

  50-ti % SLEVA na zážitkovou interaktivní výstavu DOBRODRUZI pro vás všechny (dospělé i děti), kteří navštívíte FESTIVAL o TĚHOTENSTVÍ, PORODU a RODIČOVSTVÍ, konaný v prostoru DEPO2015 ve dnech 20. - 22. května 2016. Více informací na FB profilu DEPO2015.

 • Další novinky z programu

  11. května 2016

  Usilovně pracujeme na programu, filmové projekci i nabídce workshopů. Každý den tak máte možnost zde na webu vidět veškeré novinky ve zmíněných kategoriích.

 • Kvě2016

  Přijít na festival v Plzni se opravdu vyplatí

  10. května 2016

  Přijďte na Festival o těhotenství, porodu a rodičovství a u vstupu vyplňte a odevzdejte anketní lístek dle instrukcí. Automaticky se tak zapojíte do hry o DÁRKOVÝ POUKAZ v hodnotě 650 Kč od HAPPYFOOT.CZ na Happyfoot workshop - výrobu barefoot sandálů v Plzni. Podrobné informace získáte u vstupu na festival.

 • Spuštění stránek festivalu

  1. května 2016

  Dnes konečně spouštíme festivalové stránky. Máme za sebou dlouhé týdny příprav a věříme, že vám nabídneme všechny informace o festivalu, které budete potřebovat. Na stránkách budeme samozřejmě až do začátku festivalu usilovně pracovat a pravidelně vás informovat o všech novinkách.

 • Dub2016

  JEN DO 10. května máte možnost získat svou celofestivalovou vstupenku se SLEVOU - omezený počet vstupenek za AKČNÍ CENU 300Kč. Pouze do 10. května! Své vstupenky můžete zakoupit na www.smsticket.cz.

 • FESTIVAL O TĚHOTENSTVÍ, PORODU A RODIČOVSTVÍ JE S VÁMI I NA FACEBOOKU. Co se aktuálně děje? - to najdete na našem Facebook profilu