Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

START DO ŽIVOTA – odblokování prenatálního období pomocí Metamorfní techniky (Ing. Vladislava Břachová)

Taneční a prožitková meditace pro ženy

  • Pátek | 20.5.2016
  • 18:00 – 19:00 hod
  • Skleník

V průběhu společně stráveného času si připomeneme, co je to prenatální období, jak je důležité pro náš další život a co všechno se v tomto období děje. Seznámím vás s Metamorfní technikou - „Motýlí masáží“, což je příjemná a relaxační metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, které nevědomě ovlivňují naše životy. Dozvíte se, na jakém principu vlastně Metamorfní technika funguje, jaké má dosahy, co se děje během a po aplikaci a také jaké změny mohou ve vašich životech nastat

Upřímně se podělím o své vlastní prožitky a zkušenosti.

Ing. Vladislava Břachová

Vystudovala jsem ekonomii na vysoké škole, byla jsem zaměstnaná u mnoha zaměstnavatelů a od roku 2007 mám v Plzni svoji živnost a věnuji se nejen práci s fyzickým tělem ale i těly ostatními.

Absolvovala jsem školu Tanec mystické růže vedený Kalyani (Pavlou Maškovou), několikadenní seminář učení Drunvalo Melchizedeka - Škola Rozpomínání vedený Gabrielou Duškovou, semináře Modré Alfy vedené Petrem Velechovským, celoroční vzdělávací program “ Schod času“ vedený Patrem Václavkem, Integrálna zdravověda – vzdělávací modul 1,2,3,4, vedený Peterem Nagym, kurzy Metmorfní techniky vedené Jitkou Třešňákovou, Komplexní celoroční seminář v regresní terapii vedený Mílou Lukášovou, kurzy práce s Bachovými esencemi vedený Hanou Fuhrmannovou,…….a další sebepoznávací, seberozvojové a vzdělávací kurzy a semináře.

Miluji a věnuji svoji pozornost dětem, obdivuji a s velkou úctou vnímám staříčky, mám ráda lidi a Život. Nabízím různé druhy terapií a masáží a hlavně jsem žena, která vnímá život v souvislostech. Více na www.zivotvsouvislostech.cz.