Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Regenerace po CÍSAŘSKÉM ŘEZU (Žaneta Kubešová)

Regenerace po CÍSAŘSKÉM ŘEZU

  • Sobota | 21.5.2016
  • 16:00 – 16:45 hod
  • Skleník

Co udělat v případě akutního císařského řezu pro podporu maminky a miminka? Jaké vlivy jsou hluboce zásadní a dokáží ovlivnit miminko na celý život? Jak ovlivňuje psychiku dítěte doba poporodní?

Jak eliminovat následky císařského řezu a co udělat pro to, aby další porod mohl být přirozený?

Jak připravit své tělo a mysl na přirozený porod po císařském řezu?

Co všechno ovlivňuje císařský řez a případně špatně se hojící jizvu?

Je tolik otázek, které se váží k tématu CÍSAŘSKÝ ŘEZ. Co všechno řeší ženy, které prožily neplánovaný CS a chtějí znovu otěhotnět? Co všechno lze udělat, aby ženy po CS byly připraveny jak tělesně tak i psychicky na přirozený porod? O tom všem si budeme povídat v tento čas v tomto časovém prostoru. Těším se na vás.

Žaneta Kubešová

Žaneta Kubešová je aktivní členkou H.A.M. (Hnutí za aktivní mateřství), ČAD (Česká asociace dul) a NAPP (Nezávislé asociace poporodní péče). Podporuje ženy v těhotenství, při porodu a v období šestinedělí. Cvičí s těhotnými ženami v rámci předporodní přípravy a podporuje ženy i muže v kontaktním rodičovství. Různé okolnosti ji přivedly ke studiu fyzioterapie, psychoterapie a psychosomatiky. Věří v rovnováhu mezi péčí o tělo, mysl a duši (body, mind and spirit therapy). Věří, že nejvíce obohacující zkušenosti jsou ty na vlastní kůži prožité.