Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Cesta do lůna (Martina Melounová)

Cesta do lůna

  • Pátek | 20.5.2016
  • 14:00 – 14:45 hod
  • Skleník

Naše lůno je vstupní branou k magické moudrosti. Je to svatý Grál, pohár, který nese tajemství života. Nemusíme hledat vně, abychom našly odpovědi na naše otázky, jediné, co potřebujeme, je hluboké propojení uvnitř našeho těla.

Je-li žena spojená se svým srdcem lůna, může vědomě pracovat se svým měsíčním cyklem, se svou tvořivou a plodnou silou. Může se napojit na duchovní esenci svého budoucího děťátka. V našem lůně jsou však také uloženy otisky našich minulých zranění, zranění z rodové, zejména mateřské linie. Pokud “lákáme” děťátko do svého lůna, je dobré své lůno co nejvíce pročistit. Těhotenství může oživit staré bolístky, které jsme my sami zažily v matčině lůně.

Přednáška bude prožitková, součástí bude meditace “Léčení zranění lůna”, která nás provede léčivým ženským kruhem a jeho 4 tvořivými elementy - Zemí, Ohněm, Vzduchem a Vodou.

Martina Melounová

Martina Melounová (Wantoowa Wasaha) je lektorkou jógy a prožitkových seminářů. Prošla několikaletým výcvikem u Prasadama (přímý žák Osha), zahrnujícím dynamické meditace, systemické konstelace, práci s vnitřním dítětem, práci s traumatem. Absolvovala Školu čichu, zaměřenou na práci s vůněmi a přírodními esencemi. Její zkušenosti obohatily také semináře enneagramu a emoční inteligence, Cesty, partnerské tantry a tantra jógy pro ženy. Absolvovala 3-letý mezinárodní cyklus seminářů Womb/Hara Awakening - Probuzení lůna/hara (pod hlavičkou The Fountain of Life), působí jako lektorka seminářů probuzení lůna/hara a ženské moudrosti v ČR/SR. Nabízí také 30-denní a 40-denní intenzivní online cesty, zaměřené na probuzení vědomí lůna, posvátnou sexualitu a přepis zážitků z prenatálního období.

Více informací naleznete na stránkách www.matricaria.cz