Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Žena - dítě - kreativita (Dominika Špačková)

Žena - dítě - kreativita

  • Pátek | 20.5.2016
  • 16:00 – 17:30 hod
  • Skleník

Slyšely jste někdy větu: "Jsi matka, tak se věnuj dítěti? Proč je v Čechách zakořeněná představa, že správná maminka se dítěti obětuje? Kde je hranice mezi správnými hranicemi a sobectvím?

Budu povídat o tom, proč i jako dlouho kojící bezplenková, kontaktní maminka může a měla být dělat něco svého. Naše děti se učí nápodobou. A já chci, aby moje dcera Anička prožila spokojený život, měla naplňující práci, milovala svého m muže i děti. Ale nechci, aby protrpěla dětství svých dětí, tak jako kdysi moje maminka. Jediný, kdo to může změnit jsem já. Budu jí lepším vzorem.

Dominika Špačková

Z lektorky ženských kruhů a kurzů ženské spokojenosti jsem se stala podnikatelskou poradkyní. Pochopila jsem, že některým ženám ke spokojenosti nechybí jen vnitřní nastavení. Ale také vnější podmínky. A je škoda, když ženy nemohou naplňovat svůj potenciál, pokud jim chybí pár tisíc v domácnosti. Ukazuji ženám, jak si dát prostor sobě, svým dětem, vlastní kreativitě. Jak si rozjet podnikání tak, aby neohrozilo ani děti, ani maminku ani rodinné finance. Více informací naleznete na mém webu www.dominika.cz.