Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Workshop: 4 tváře ženy

Lektor: Petra Kalistia Lammas

  • Neděle | 22.5.2016 | Festivalová cena: 190,- Kč
  • 11:15 – 12:45 hod
  • Ateliér

4 tváře ženy

Menstruace je důležitá součást každé ženy. Žena svůj život žije v cyklech dle svého menstruačního cyklu, nikoliv lineárně jako muži. Proto je důležité, aby žena porozuměla řeci svého těla, svému menstruačnímu cyklu a plně přijala menstruaci jako součást sebe samé. Žena se každý měsíc s každou menstruací znovu "rodí" a znovu "umírá". Mění se v dívku, matku, kouzelnici a babu.

Zvu vás na prožití jednotlivých fází menstruačního cyklu skrze tanec, skrze sdílení v kruhu žen. Posdílím s vámi své zkušenosti s látkovými menstruačními vložkami, menstruačními kalíšky a mořskými houbičkami.

S sebou: pohodlné oblečení na tanec

Petra Kalistia Lammas

Jsem nadšená ekoložka a výtvarnice. Již 10 let aktivně šířím informace o látkových plenách, o látkových vložkách a menstruačních kalíšcích a o šátcích na nošení dětí. Jsem matkou 11ti letého syna Matěje. Provozuji ekologický eshop www.eko-biorodina.mimishop.cz

Baví mě šití, pletení, háčkování, příroda.

Více informací na www.eko-biorodina.mimishop.cz, www.studiolammas.cz nebo na www.fler.cz/petra-lammas.

Rezervace místa na workshopu

Všechny workshopy jsou v rámci festivalu za zvýhodněné festivalové ceny, nepropásněte tuto možnost a zarezervujte si VČAS svou vstupenku na workshop. Kapacita pro workshopy je omezená. Závazné rezervace na e-mailu info@respektkporoduplzen.cz nebo vyplněním formuláře u každého workshopu. Pro závaznou REZERVACI je potřeba vyplnit formulář a odeslat částku uvedenou u workshopu na č.účtu 418 354 6329 / 0800.