Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Workshop: Příběh ženy aneb Model vztahů a komunikační vzorce, které nás provázejí životem

Lektor: Eva Mikešová a Eva Lukavská

  • Sobota | 21.5.2016 | Festivalová cena: VSTUP ZDARMA
  • 13:30 – 14:45 hod
  • Ateliér

Proto, abychom se mohli svobodně rozhodovat, jaké budou naše vztahy s druhými a jak budeme komunikovat, potřebujeme porozumět tomu, čím jsme v životě prošli, jaké vztahové a komunikační vzorce jsme si osvojili - protože jen pokud si je uvědomujeme, můžeme se rozhodovat, zda je chceme i nadále používat. Zveme vás tedy k jejich prozkoumání.

Mgr. Eva Mikešová

Jsem lektorkou ve společnosti Koventina (zejména kurzy Zkušeností k respektování) a poskytuji individuální konzultace v oblasti výchovy a partnerských vztahů. V letech 2012–2013 jsem lektorovala kurzy Respektovat a být respektován, dva roky jsem také vedla rodičovské skupiny. Pracovala jsem několik let jako psycholožka v azylovém domě pro matky s dětmi a v Bílém kruhu bezpečí. Šest let jsem působila na střední škole jako učitelka a školní psycholožka.

V roce 2013 jsem spoluzaložila Plzeňskou komunitní školu Koventinka, vycházející z humanistických principů.

Jsem matkou dcery Magdaleny. Mám ráda literaturu a výtvarné umění, ráda objevuji nová místa, nové myšlenky a inspirace a těší mě být ve společnosti blízkých lidí.

PhDr. Eva Lukavská, PhD.

V současné době lektoruji kurzy Zkušeností k respektování ve společnosti Koventina, vedu osobnostně rozvojové skupiny, poskytuji mentoring učitelům na ZŠ a zároveň se také podílím na vzdělávání mentorů. Od roku 1980 do roku 2015 jsem působila jako odborná asistentka na FPE ZČU v Plzni, kde jsem připravovala studenty učitelství pro primární pedagogiku. V letech 1996–1998 jsem byla koordinátorkou alternativního programu Začít spolu na ZŠ v České republice a zároveň jsem pracovala v Plzni jako asistentka učitelky ve třídě, kde se pilotně tento program ověřoval. V letech 2012–2013 jsem byla lektorkou kurzů Respektovat a být respektován.

Jsem autorkou knihy Pozor, děti!

Jsem vdaná, jsem matkou dvou synů a babičkou dvou vnuček. Mám ráda procházky a jízdu na kole v přírodě, ráda šiju a tvořím, miluji sdílení s lidmi.

Rezervace místa na workshopu

Všechny workshopy jsou v rámci festivalu za zvýhodněné festivalové ceny, nepropásněte tuto možnost a zarezervujte si VČAS svou vstupenku na workshop. Kapacita pro workshopy je omezená. Závazné rezervace na e-mailu info@respektkporoduplzen.cz nebo vyplněním formuláře u každého workshopu. Pro závaznou REZERVACI je potřeba vyplnit formulář a odeslat částku uvedenou u workshopu na č.účtu 418 354 6329 / 0800.