Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Workshop: O moderních látkových plenkách a zdravém přebalování

Lektor: Jana Mrkvičková

  • Sobota | 21.5.2016 | Festivalová cena: 50,- Kč
  • 11:00 – 13:00 hod
  • Ateliér

Workshop o moderních látkových plenkách a zdravém přebalování

  • Proč v dnešní době přebalovat do látkových plen?
  • Jaké existují typy plen a jak je používat?
  • Jak si sestavit svou látkovací výbavu?
  • Jak o plenky pečovat?

Povídání o moderních látkových plenkách s ukázkou různých typů plenek a přebalování, diskuze i zodpovězení Vašich dotazů. Vstup na workshop stojí symbolických 50,-Kč, po jeho skončení lze individuálně prodiskutovat výbavičku na míru. Vstupné Vám pak bude odečteno z ceny objednávky, pokud se ji rozhodnete využít.

Těší se na Vás Jana Mrkvičková, látková poradkyně Bamboolik

Jana Mrkvičková

Jsem maminkou dvou úžasných dětí, Filípka *9/2013 a Janičky *10/2015, a spolu s manželem žijeme přes dva roky v Plzni na Slovanech. Už před prvním porodem mě velmi zaujala možnost používání moderních látkových plenek, jako alternativy k plenám jednorázovým. Rozhodovala jsem se hlavně kvůli dopadu plenek na zdraví mých dětí, i když výhod je samozřejmě mnohem více, ať už se jedná o ekologickou, či finanční stránku věci. Látkovat jsem začala hned po příchodu z porodnice s Filípkem a vydrželo mi to dodnes. Už rok a půl zastávám funkci látkové poradkyně českého výrobce plen Bamboolik, zkušenost mám ale také s mnoha jinými značkami. S každou maminkou se tedy snažím probrat její představu a přístup k věci tak, aby pak byla spokojená s užíváním plenek. Poskytuji také poporodní servis tam, kde si mě maminka vyžádá, většinou pro ujištění, nebo pomoc s nějakým problémem, např. s protékáním plenky. Téměř veškerý volný čas momentálně věnuji dětem, ale pomalu se chystám na návrat ke svým dalším zálibám. Ráda se zabývám různými kreativními činnostmi, jako je tvorba z polymerové hmoty Fimo a šití korálkových šperků. Mám ráda Postcrossing, sci-fi a fantasy, jak knihy, tak filmy a seriály, a to hlavně ty, kterým nechybí dobrý vtip. Doma rádi hrajeme a sbíráme deskové hry.

Rezervace místa na workshopu

Všechny workshopy jsou v rámci festivalu za zvýhodněné festivalové ceny, nepropásněte tuto možnost a zarezervujte si VČAS svou vstupenku na workshop. Kapacita pro workshopy je omezená. Závazné rezervace na e-mailu info@respektkporoduplzen.cz nebo vyplněním formuláře u každého workshopu. Pro závaznou REZERVACI je potřeba vyplnit formulář a odeslat částku uvedenou u workshopu na č.účtu 418 354 6329 / 0800.