Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Workshop: Doteky a vůně pro život

Lektor: Vladimíra Naušová

  • Pátek | 20.5.2016 | Festivalová cena: 190,- Kč
  • 15:00 – 16:30 hod
  • Ateliér

"Doteky a vůně pro život" - péče a podpora v těhotenství i při porodu doteky a aromaterapií. Masáže maminek i miminek v domácím prostředí i profesionální praxi. Potřeba doteku v těhotenství pro zdravý vývoj dítěte. Shiatsu masáž jako ideální harmonizační péče před otěhotněním, v těhotenství i po porodu - ukázka.

Vladimíra Naušová

zkušená holistická terapeutka a lektorka aromaterapie, masáží, shiatsu a jógy. Ve své praxi podporuje přirozené otěhotnění, zdravé těhotenství a vědomý porod. Nabízí celostní pohled na vyladění těla i mysli obou rodičů. Součástí její péče a podpory těhotných žen jsou i předporodní rituály a pomoc při porodu.Je autorkou originální aroma a shiatsu masáže "Ambika" pro těhotné ženy, kterou předává v individuálních setkáních i profesionálních kurzech.

Rezervace místa na workshopu

Všechny workshopy jsou v rámci festivalu za zvýhodněné festivalové ceny, nepropásněte tuto možnost a zarezervujte si VČAS svou vstupenku na workshop. Kapacita pro workshopy je omezená. Závazné rezervace na e-mailu info@respektkporoduplzen.cz nebo vyplněním formuláře u každého workshopu. Pro závaznou REZERVACI je potřeba vyplnit formulář a odeslat částku uvedenou u workshopu na č.účtu 418 354 6329 / 0800.