Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Workshop: Jóga pro zdraví ženy

Lektor: Marta Pilná

  • Sobota | 21.5.2016 | Festivalová cena: 190,- Kč
  • 09:30 – 11:00 hod
  • Ateliér

Jóga pro zdraví ženy aneb tajemství hormonální jógy

WORKSHOP JE ZAMĚŘEN NA PÉČI O TĚLO A HORMONY ŽEN PO PORODU A NABÍZÍ PŘÍRODNÍ ŘEŠENÍ HARMONIE HORMONŮ PRO ŽENY KAŽDÉHO VĚKU.

Jedná se u ucelenou sestavu cviků, které jsou určené přímo pro ženy k vyladění hormonálního systému kdykoliv během reprodukčního období a po menopauze. Cvičení je možné modifikovat i pro ženy s nějakým zdravotním handicapem.

Cvičení je poměrně dynamické a kombinuje techniky jógových asán (pozic ) s komplexním posilováním celého těla, zaměřeno na problematické partie i prevenci bolesti zad, správné držení těla… Sestava působí komplexně a to i na psychiku, emoce a celý energetický systém těla, proto je i dobrou prevencí mnoha civilizačních onemocnění.

Pomáhá např. při předčasné menopauze a symptomech spojených se sníženou hladinou hormonů (návaly horka, nespavost, podrážděnost, nízké libido, snížení paměti, deprese, emocionální nestabilita, ztráta vitality), migréně a bolestech hlavy, PMS, bolestivé, silné a dlouhotrvající menstruaci, neplodnosti (způsobené hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením v oblasti pánve nebo srůsty na vejcovodech), ztrátě menstruace a ovulace, nedostatečné činnosti štítné žlázy, chronické zácpě, potížích s cyklem po vysazení hormonální antikoncepce, inkontinenci, osteoporóze, únavě a vyčerpanosti, syndromu karpálního tunelu, padání vlasů, lámavosti nehtů, suché pleti a akné

TOTO CVIČENÍ SI ZAMILUJE KAŽDÁ ŽENA BEZ OHLEDU NA VĚK!

Marta Pilná

Po VOŠ obor diplomovaný fyzioterapeut jsem pracovala ve FN Plzeň. S nástupem na mateřskou dovolenou (r. 2002 Tereza, r. 2004 Ema), jsem se začala věnovat práci s dětmi, především cvičení kojenců a batolat, cvičení v těhotenství s přípravou k porodu a kurzům keramiky. V současné době mám soukromou praxi fyzioterapeuta, ve které se specializuji především na reflexní terapii a diagnostiku.

Od roku 2015 studuji čínskou medicínu – masáže TUINA.

Rezervace místa na workshopu

Všechny workshopy jsou v rámci festivalu za zvýhodněné festivalové ceny, nepropásněte tuto možnost a zarezervujte si VČAS svou vstupenku na workshop. Kapacita pro workshopy je omezená. Závazné rezervace na e-mailu info@respektkporoduplzen.cz nebo vyplněním formuláře u každého workshopu. Pro závaznou REZERVACI je potřeba vyplnit formulář a odeslat částku uvedenou u workshopu na č.účtu 418 354 6329 / 0800.