Světový týden respektu k porodu Plzeň 2016
Místo konání: DEPO2015
20. - 22. května 2016
dní
hodin
minut
vteřin

Workshop: Komunikace se svou duší, dítětem (i nenarozeným) a partnerem. Jak vám může v běžném životě pomoci komunikace se svou duší?

Lektor: Ivana Valová

  • Sobota | 21.5.2016 | Festivalová cena: 390,- Kč
  • 15:00 – 18:00 hod
  • Ateliér

Na tomto setkání se zaměříme na to, jak se propojit se svou duší, jak nám toto spojení může pomoci ve vztazích s blízkými lidmi a na téma „kudy jít dál“. Budeme se zabývat tématy: proč nemůžu otěhotnět, komunikace s miminkem v těhotenství, co se mi duše snaží říci, proč mám s některým člověkem problematický vztah, co po mě mé dítě vlastně chce a jak mohu svému dítěti skutečně pomoci a porozumět mu. Pojďte si na chvíli odpočinout od požadavků vaší rodiny a společnosti a pocítit bezpodmínečnou lásku a bezpečí.

Ivana Valová

Jmenuji se Mgr. Ivana Valová, narodila jsem se ve Zlíně a žiji v Praze. Vystudovala jsem Pedagogickou Fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (biologii těla, psychologii a sociologii). Vedu kurzy Atlantské školy a učím angličtinu soukromě a ve firmách. 

Zabývám se léčením nemocí, spirituální psychologií, psychospirituální krizí, poznání životního cíle, krystaloterapií, rodinnou terapií a spojení s intuicí. Jsem k dispozici rodičům, kteří vychovávají hyperaktivní, hypersenzitivní a impulzivní dítě, a lidem, kteří se ocitli na životní křižovatce a rádi by poznali, kudy jít dál.

Rezervace místa na workshopu

Všechny workshopy jsou v rámci festivalu za zvýhodněné festivalové ceny, nepropásněte tuto možnost a zarezervujte si VČAS svou vstupenku na workshop. Kapacita pro workshopy je omezená. Závazné rezervace na e-mailu info@respektkporoduplzen.cz nebo vyplněním formuláře u každého workshopu. Pro závaznou REZERVACI je potřeba vyplnit formulář a odeslat částku uvedenou u workshopu na č.účtu 418 354 6329 / 0800.